Невдачею міг  завершитися демонтаж каплички сектантів за рішенням міської влади. Репутацію і рішучість влади взявся доводити… тракторист

.

Про вранішні події ви могли дізнатися з наших попередніх публікацій. Після обіду до віруючих з джерельця підтягнулася підмога. Тепер міліції та важкій техніці протистояли не три десятки пенсіонерок, а близько сотні рішучих людей, серед яких були й фізично здорові чоловіки. Звідки взялося стільки активістів і де вони переховувалися раніше – незрозуміло.

Під моральним тиском нескінченних завивань та прокльонів якими осипали всіх навколо сектанти не встояли водії бульдозерів, які мали завершити руйнування цегляної споруди. Як повідомив наш кореспондент, вони покинули техніку і відмовляються працювати, навіть під загрозою звільнення.

Тим часом навколо каплички тривало насильство. Окрилені відсутністю рішучих дій сектанти кидалися то на працівників міліції, то на комунальників і техніку, перепадало й журналістам та фотографам. Після невдалої спроби прорвати блокаду каплиці, віряни стали живим щитом на шляху великого жовтого бульдозера, який мав стати вершителем всієї справи. Працівники “Беркуту” кілька разів застосовували сльозогінний газ та орудували палицями, намагаючись відігнати протестувальників. Особливо агресивних висмикували з натовпу і заламавши руки тягли до автобусів. Так затримали близько двох десятків особливо буйних. Це однак, крім синців, та нових прокльонів, результату це не дало.

Близько 17.00 в натовпі пролунав гучний зойк “Померла, померла!” Видно, було як сектанти обступили тіло, що непорушно лежить на землі. Жіночка, на щастя виявилася живою, лише злегка запамороченою.

Відразу після цього владі вдалося знайти сміливця-добровольця, який сів за кермо бульдозера і продовжив почате. Водій довго розбирався з управлінням грейдера, а коли під плач одних та плач інших великий залізний ковш почав руйнувати будівлю, в техніці закінчилося пальне.

Станом на 19.00 годину до парку підвезли дизпаливо. Священник однієї з традиційних  церков намагався по новому освятити численні статуї Божої Матері, які повиносили з будівлі, але дістав від “віруючих” пляшкою по голові.

Лідер сектантів зібравши своїх підданих наказав їм припинити прокльони і взагалі нічого не казати.

Вперше за сьогодні над Співочим полем стало тихо.

Далі буде

Андрій Мальований, Адріана Макаренко, Іван Сірий