Лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк заявив, що готовий пожертвувати власним рейтингом і погодитися на пост прем’єр-міністра України для порятунку країни від кризи. Про це він заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Заставний, Яценюк, Батьківщина“Ми чітко заявили, що посадою прем’єр-міністра не потрібно купувати опозицію. Ми готові взяти всю повноту відповідальності і сформувати опозиційний уряд, якщо такий уряд формується безпосередньо українським парламентом”, – заявив Яценюк.

Він зазначив, що в опозиції розуміють, що Україна зараз знаходиться на межі банкрутства, маючи нестабільний курс долара до гривні і великі борги за газ перед Росією, але вони готові “жертвувати своїм рейтингом в ім’я країни”.

“Мі готові жертвувати власним рейтингом і власними політичними амбіціями, тому що зрозуміло: зараз опозиції заходити в уряд – це політичне самогубство. Але на вагах: чи самогубство країни, чи політичне самогубство кількох політиків. Думаю, з цими політиками нічого не трапитися. Якщо правильно все зроблять, народ оцінить через 5-10 років”, – заявив Яценюк.

Треба зауважити, що соратник потенційного Прем’єр-міністра на Тернопільщині Роман Заставний може стати нардепом, у випадку, якщо ряд членів парламенту перейдуть на роботу в уряд. Та екс-мера Тернополя манить інша перспектива. Він не проти очолити Держрезерв або посісти іншу “хлібну” посаду, наприклад в Державній транспортній інспекції.