Роман Навроцький заперечив наявність конфлікту з міським головою Сергієм Надалом. Про це стало відомо з коментаря шефа фракції “Свободи” у міській раді одному з місцевих інтернет-видань.

Протернопільська більшість, депутати, міська рада, Роман Навроцький, Сергій Надал– Насправді, міський голова у нашій команді і теж входить у широку протернопільську більшість. Міський голова працює у межах своїх повноважень, депутати – в межах своїх. Ми всі одна команда, – пояснив Роман Навроцький.

Нагадаємо, що на останній сесії міськради депутати з фракцій “Свободи”, “Самопомочі” та БПП провели ряд спільних рішень, а також синхронно голосували за ряд земельних питань. Це дало підстави стверджувати про новий формат більшості, спрямований на обмеження повноважень міського голови. Однак, як з’ясувалося згодом, “заколотники” публічно соромляться своєї спілки. Очевидно, це викликано кількома причинами. Перша причина – високий рейтинг Надала в Тернополі. На його фоні будь-які опоненти виглядають непривабливо. Особливо, якщо це члени “Свободи”, які рік тому “на його горбі” стали депутатами. Друга причина – химерність більшості. “Заколотники” представляють політичні партії, що перебувають у ідеологічному та особистісному на рівні лідерів конфлікті. Тому у випадку оприлюднення намірів “спільників-співучасників” можуть очікувати санкції з боку партійних вождів. У першу чергу це може стосуватися тягнибоківців, які пішли супроти партійного мера.

Власне, це підтверджує делікатність висловлювань Навроцького та спроби “змовників” передягнути усіх депутатів на день Міста у футболки з надписом “протернопільська більшість”. Цікаво, що на світлині Надал футболку так і не зодягнув, а лише приміряється до неї.

Водночас промерські медіа без зупину тролять депутатів з антинадалівської коаліції.

Читайте на цю тему:

Міські депутати хочуть якісно їздити за кордон?

5 причин депутатського путчу проти Надала

Нова більшість у міськраді “порізала” плани Надала