У рейтингу якості життя регіонів України Тернопільщина посіла четверте  місце. Про це повідомляє журнал Weekly, що опублікував рейтинг «Де в Україні жити добре».

.

Укладачі за основу взяли п’ять основних блоків показників, які характеризують якість життя в регіонах. За кожним показником регіонам виставляли бали, після сумування яких отримали загальний результат.

Так за рівнем добробуту Тернопільщина посіла 23-тє місце, за рівнем освіти – 6-те, за рівнем охорони здоров’я – 4-те.

Безпеку й культурний розвиток області дослідники поставили на друге місце, а стан навколишнього середовища посів перше місце.

Підсумувавши бали, область загалом поставили на 4-те місце за якістю життя.

Лідером рейтингу якості життя став Київ, а найнижчим рівень життя визнали у Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях.

Друге місце в рейтингу після столиці зайняла Харківщина. До першої п’ятірки регіонів за якістю життя також увійшли Севастополь і Львівська область.

Західні регіони, що традиційно вважаються одними з найбідніших, за якістю життя опинилися переважно у верхній частині рейтингу.

Слабо розвинена промисловість в цих областях компенсується гарною екологією і вищими стандартами суспільного життя, орієнтацією на європейську систему цінностей, вважають укладачі рейтингу. На їх думку, свій внесок у благополуччя західних областей роблять заробітчани, які працюють за кордоном і регулярно пересилають гроші на батьківщину.