І.Сороколіт, ВО СвободаКомунальному підприємству «Тернопіль Інтеравіа», яке було створене за нинішньої каденції міської ради, знайшли керівника. Вже близько місяця його очолює депутат міської ради від ВО «Свобода» Іван Сороколіт.

.

Першочергово планувалось, що це підприємство буде займатися послугами із обслуговування аеропорту. Але сподівання мерії залучити певні авіарейси до Тернополя не виправдались. Тому було вирішено внести зміни до статуту підприємства і покласти на нього інші функції.

– На жаль, представники авіакомпаній після поїздки у Державіаадміністрацію Києва вибачились і сказали, що їм конкретно там заборонили: ніякий Тернопіль – тільки Івано-Франківськ. Тому підприємство залишилось без виконання роботи, а оскільки зараз виникла потреба комусь займатися впорядкуванням кабельних мереж, щоб не створювати окрему структуру було запропоновано взяти вже зареєстроване підприємство і доручити йому цим займатися, – повідомив міський голова Сергій Надал.

Відтепер «Тернопіль Інтеравіа» буде займатися роботою із провайдерами, які надають послуги кабельного телебачення і Інтернету. Зокрема, видавати відповідні дозволи і погодження на встановлення кабельних мереж.

Керівник комунального підприємства Іван Сороколіт був обраний депутатом міської ради в мажоритарному окрузі на виборах 2010 року. Є членом ВО «Свобода». Хоча свого часу був головою Тернопільської  обласної організації Громадянської партії ”ПОРА”. Офіційне місце роботи Івана Сороколіта – викладач Міжрегіональної академії управління персоналом.

Також, як стверджують знаючі люди, він має відношення до Інтернет-сайту «Форум файного міста» і є співвласником мережі кафе «Крапка».