Політична партія «Народний фронт» наполягає та закликає усіх суб’єктів виборчого процесу не порушувати чинне законодавство та відмовитись від брудних методів ведення агітації. Про це заявив керівник регіонального виборчого штабу «Народного фронту» Роман Заставний.

Заставний РоманЗа його словами, 26 жовтня за перебігом виборів у Тернопільській області буде слідкувати понад дві тисячі спостерігачів «Народного фронту». Водночас якихось пересторог щодо ймовірних провокацій чи фальсифікацій у день голосування сьогодні не виникає.

– Вважаю, що після Революції Гідності, ми достатньо спокійно відносимось до результатів виборів. На сьогоднішній день фальсифікації, викривлення або якесь недостовірне відображення виборів просто неможливе. Я дуже давно в політиці. І в не одних виборах брав участь. Знаю виборчий процес і з середини, і ззовні. Більше того можу сказати. На виборах 2012 року Тернопільщина абсолютно адекватно себе повела і дала дуже достойний відсіч тим речам, які пропонувались попередньою діючою владою, – зазначив Роман Заставний.

Після виборів, впевнений політик, у новому парламенті має бути сформована демократична коаліція, яка повинна обрати досвідченого прем’єр-міністра.

– Фахового прем’єр-міністра, який довів справами свою здатність відповідати викликам часу, що стоять перед Україною. Цим критеріям беззаперечно відповідає Арсеній Яценюк, – заявив Роман Заставний.

До слова, основні політичні сили, які мають шанси потрапити у парламент на цих виборах, вже заявили, кого хочуть бачити керівником уряду: Радикальна партія – Ляшка, Гриценко – Кличка, «Свобода» – Тягнибока. У свою чергу, наголосив Роман Заставний, «Народний фронт» заявляє, що виключно Арсеній Яценюк сьогодні може зберегти країну і очолити європейський уряд.