Ми уже писали, що фонд держмайна розірвав угоду з попередніми орендарями колись популярного закладу на залізничному вокзалі. Тепер шукатимуть нового.

Як пише газета 20 хвилин попередні орендарі “Дорожнього” за його експлуатацію заборгували більше 500 тисяч гривень.

Конкурс оренди на цей об’єкт проведуть не раніше січня наступного року. Договір оренди розірвали у судовому порядку.

– На конкурсі держмайна, який провели ще 15 жовтня 2009 року, за оренду приміщення ресторану загальною площею 347,3 квадратні метри учасник торгів “Корпорація “Вітар” запропонував 45 тисяч 700 гривень, – говорить начальник регіонального відділення Фонду держмайна Михайло Шкільняк. – Цей заклад мав право на роботу в нічний час.

Порушували права оренди представники “Корпорації “Вітар” з перших місяців діяльності. Вони не сплачували орендну плату, мотивуючи це тим, що роблять ремонт у приміщенні.

Але за законом орендну плату необхідно платити незалежно від того, працює заклад чи ні, – зазначають у регіональному відділенні Фонду держмайна. – Коли борг почав рости,ми звернулися до суду з позовною заявою про розірвання договору та стягнення боргу за оренду.

Після судової тяганини суд задовільнив позов Фонду держмайна та розірвав договір оренди і присудив стягнути з орендаря заборгованість орендної плати, пені та штрафу.

– Щоб підготувати цей об’єкт до передачі в оренду, ми знову понесемо значні витрати: на оцінку майна, публікацію оголошень у пресі, проведення самого конкурсу, – зазначив пан Шкільняк. – Поки триватимуть ці процедури, то пройде не менше двох-трьох місяців, за які об’єкт не буде використовуватись. Тому його можна буде виставити на конкурс не раніше січня-лютого наступного року, пишеться у повідомленні.