Хвиля російського шовіністичного маразму поволі накриває країну. Після заяви регіонала Колесніченка, де він вимагав заборонити проведення фестивалю патріотичної пісні “Гайдамака УА”, в ЗМІ здійнялася хвиля обурення.

Здавалось представників чинної влади це мало хоч трохи спам’ятати. Вивляється – де там. Дивовижну за своєю абсурдністю заяву сьогодні оприлюднив регіонал Олег Царьков. Це той, що любить розмахувати кулаками в парлаламенті. Він вимагає закрити популярне серед туристів львівське кафе “Криївка” за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Далі цитуємо “Українську правду”:

Регіонал Олег Царьов звернувся з запитом до керівництва України і міністра культури з вимогою закрити ресторан “Криївка” за “розпалення міжетнічної ворожнечі”.

“Я зробив запит на ім’я президента України, прем’єр-міністра і Горбаля (голова Львівської облдержадміністрації), щоб вони перевірили відповідність виконання Конституції (на прикладі діяльності “Криївка” )”, сказав Царьов на прес-конференції, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Крім того, сьогодні я збираюся передати депутатський запит міністрові культури і туризму Михайлові Кулиняку”, – додав він.

За його словами, діяльність такого ресторану, де при вході “хлопець з німецьким автоматом” строго запитують “Москалі є?”, спрямована на розпалення міжетнічної ненависті, що суперечить Конституції.

“Я вважаю, що цей ресторан має бути закритий, аж до порушення кримінальної справи… Не можна видавати ліцензії таким закладам”, – виразив думку депутат.

“Криївка” – ресторан у Львові, відкритий у вересні 2007 року. Розташований в історичному центрі міста, на площі Ринок напроти Ратуші. Інтер’єр ресторану являє собою стилізацію криївки (землянки) ОУН-УПА періоду Великої Вітчизняної війни – на стінах висить зброя і різні національні артефакти, при бажанні можна постріляти в стелю холостими патронами з деяких видів зброї часів війни.