Прокуратурою області проведено перевірку щодо використання бюджетних коштів при реконструкції перинатального центру «Мати і дитина» у місті Тернополі. Як повідомили у прес-службі відомства, за фактом використання бюджетних коштів при проведенні будівельних робіт відкрито кримінальне провадження.

голова фракції ПР ЛукінВстановлено, що підприємством-підрядником будівельні роботи з реконструкції будівель перинатального центру, передбачені умовами договору, не виконані в повному обсязі. На підставі актів виконаних робіт, у яких внесені недостовірні  дані, підприємству зайво виплачено кошти у сумі майже 170 тисяч гривень. За даним фактом прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за зловживання службовим становищем та службове підроблення.

Для провадження досудового розслідування матеріали передано до органів внутрішніх справ, у ході якого буде встановлено остаточну суму завищення вартості виконаних  робіт за рахунок бюджетних коштів, фактичний обсяг їх виконання та відповідність проектно-кошторисній документації. А, отже, і остаточну суму збитків, спричинених Державному бюджету.

Як ми повідомляли, першочергово відкрити після реконструкції перинатальний центр мали ще наприкінці грудня минулого року. Таку дату називав голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. За останніми прогнозами головного медика області Михайла Буртняка, станеться ще не раніше серпня місяця.

Реконструкцією та освоєнням мільйонних коштів займається компанія керівника фракції Партії Регіонів в Тернопільській міськраді Василя Лукіна. Його вважають креатурою екс-нардепа і партійного боса провладної партії Ореста Муца.

На фото: Регіонал Лукін пильно вивчає порядок денний на сесії.