Президент України Віктор Янукович зустрівся з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій. Під час зустрічі Президент окреслив своє бачення поточної ситуації в Україні та завдання щодо роботи в напрямку модернізації країни.

Юрій Пудлик на зустрічі в ЯнуковичаСеред запрошених були й майбутні голови районів Тернопільщини. Зокрема лисина колишнього очільника Козівщини, якого “сватають” до Бережан, Юрія Пудлика потрапила в кадр фотографів (див. світлину).

На зустрічі президент не оминув тему Євромайдану:

«Коли ми отримали такий підйом у суспільстві, коли побачили Євромайдан – я з самого початку казав, у цьому нічого погано не було. Це прагнення людей до кращого життя», – сказав глава держави. Правда, Янукович тут же назвав мітингувальників не надто розумними: «дуже багато людей живуть не розумом, а емоціями». Під час цього емоційного вибуху на цьому почали грати політики, екстремісти, різного роду провокатори. Нам треба з цього всього зробити висновки, і ми це робимо, щоб у найближчому майбутньому ніколи не допустити таких випадків», – сказав Янукович.