У Копичинцях міліціонери затримали 42-річного тернополянина, котрий хотів передати засудженому синові марихуану.


Дурман родич намагався передати одному із засуджених, який відбуває покарання у Копичинецькій виправній колонії, що у Гусятинському районі. Пакет з підозрілою речовиною рослинного походження чоловік поклав у передачу. Оперативники вилучили марихуану, а чоловіка, котрий передавав пакунок, затримали. Таку передачу від батька мав отримати засуджений за крадіжки, розбої та пограбування тернополянин.

У Копичинецьку виправну колонію 24-річний житель обласного центру потрапив після вироку суду за вчинення важких злочинів. Батько часто провідував сина, привозячи йому передачі. Працівники виправного закладу кажуть, що жодного разу чоловік не привозив заборонених предметів, але останні відвідини стали винятком.

Під час ретельної перевірки переданих продуктів харчування підозру у правоохоронців викликала банка з-під майонезу, заповнена смальцем. Коли перевірили її вміст, то, окрім жиру, виявили пакетик з наркотичним зіллям. Засуджений стверджує, що сам не вживає дурману. Батько підтверджує, що наркотики передав, аби син обміняв їх на щось, потрібне для себе.

Батькові старання, на жаль, перейшли межу Закону. Вилучене міліціонери направили на експертизу. Слідчі встановлюють, де саме чоловік взяв дурман. Триває розслідування, повідомляє сайт УМВС України у Тернопільській області, повідомляє 20 хвилин