Історія з підтримкою партією Тимошенко кандидата від партії влади на Зборівщині вилилася у заяву-спростування.

В кращих традиціях гебельсівської пропоганди представники тернопільської «Батьківщини» стверджують, що підтримували не кандидата від Партії регіонів, а …безпартійного першого заступника голови РДА.

Зборівська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та депутатська фракція «Батьківщина» у Зборівській районній раді спростовують заяву заступника голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Володимира Стаюри про те, що депутати Зборівської районної ради, обрані від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», мають коаліційні домовленості з Партією регіонів.

Як стверджують у прес-службі “Батьківщини”, представник ВО “Свобода” в даному випадку застосував “єдиний загальноприйнятий метод роботи цієї політичної сили — відкриту і низьку брехню. Жителі Зборівського району, та й за його межами, вже давно спостерігають за повною бездіяльністю тих свободівців, що перебувають у владі на теренах області. Мабуть саме тому в Зборівському районі за ВО “Свобода” в 2010 році проголосувало вдвічі менше виборців, аніж у 2009 році під час позачергових виборах до Тернопільської обласної ради”.

Попередньо “Батьківщина” пропонувала “свободівцям” посаду заступника голови районної ради та спільну відповідальність за стан справ в районі. Однак, вони відмовились, – інформують у прес-службі.

“Відданість” депутатів від ВО “Свобода” українському народу все ж було проявлено на тій же сесії Зборівської районної ради під час голосування за звернення до Президента України щодо неприйнятності підписання Податкового кодексу. “Найбільші патріоти” свободівці не дали жодного голосу за таке звернення”, – зазначають у “Батьківщині”.

“Надалі на посаду заступника голови Зборівської районної ради запропоновано кандидатуру безпартійного Я. Борисюка. Участь в голосуванні за цю кандидатуру взяли представники всіх політичних партій, представлених у районній раді, окрім ВО “Свобода”.

У зв’язку із цим, ми заявляємо про відсутність будь-яких коаліцій у Зборівській районній раді за участю депутатів від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, за повідомленням “Свободи”, у Зборівському районі головою районної ради став представник “Батьківщини”, а його заступником – депутат від ПР. За словами “свободівців”, на місцевому рівні сформовано коаліцію ПРіБЮТ.