Пожежу на ринку в Тернополі гасило понад 30 вогнеборців. Їх робота ускладнювалася 20-градусним морозом та тим, що всередині приміщення було буквально набите легкозаймистими речовинами: побутовою технікою, кабелями та сільгоспхімією.

Про це повідомили у центрі пропаганди УМНСУ в області.

Сьогодні, о 6:43 год. на пункт оперативно-диспетчерської служби обласного Управління МНС надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні одного з торгових комплексів на центральному ринку, що по вулиці Шептицького міста Тернополя.

До місця виклику було одразу направлено пожежно-рятувальні підрозділи. По прибуттю на місце події встановлено, що горить двохповерхова будівля торгового комплексу промтоварів “Південний”. Існувала загроза перекидання полум’я на сусідні легкозаймисті будівлі, покриті, переважно, пластиковою вагонкою. Після відключення працівниками Тернопільського РЕМ споруди від подачі електричного струму, рятувальники одразу приступили до гасіння пожежі. Всього на місці події працювали 30 чоловік з числа особового складу рятувальників Тернопільського гарнізону та шість одиниць пожежно-рятувальної техніки. Додатково до ліквідації пожежі залучалась місцева пожежна команда міста Тернополя. Орієнтовна площа пожежі становила близько 300 м.кв. Ситуація ускладнювалась несприятливими погодними умовами, адже бійцям МНС доводилось працювати в умовах низьких температур, при мінус 22 градуси Цельсія. Полум’я швидко розповсюджувалось всередині будівлі, де розташовувались магазини побутової техніки, побутової хімії, сільськогосподарських хімікатів, електричного обладнання та ряд інших. Продукція, що там знаходилась легко займалась, виділяючи при горінні небезпечний токсичний дим.

Незважаючи на складні умови гасіння пожежі, вогнеборці своєчасно приборкали полум’я та запобігли його подальшому розповсюдження на сусідні будівлі. Завдяки вмілим та злагодженим діям рятувальників: о 7 год. 45 хв. пожежу локалізовано та о 8 год. 50 хв. повністю ліквідовано. Причина її виникнення та завдані матеріальні збитки встановлюються.

На місці події працювала оперативна група обласного УМНС на чолі з начальником Управління генерал-майором служби цивільного захисту Євгеном Лукавим.