Як ми повідомляли, цієї ночі 35-річна лікар-стоматолог посварилася з чоловіком та розтрощила центральний храм УГКЦ, в’їхавши в собор на власному авто “АУДІ”.

Невдовзі, під час брифінгу, начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол та керівник військової адміністрації Тернопільщини Володимир Труш прокоментували подію, пишуть Тернополяни.

“Сьогодні вночі сталася ситуація, яку пробують піднести, що це ДРГ для храму, для Катедри, це не так, це просто людина, яка не справилася з керуванням, і заїхала в Катедру. Не пов’язуйте це з військовими діями, це просто людина, яка не справилася з керуванням”, – наголосив Володимир Труш.

Читайте також: В’їхала автомобілем у Катедру і розтрощила плащаницю: відома стоматологиня скоїла жахливий акт вандалізму. ФОТО

Начальник поліції зазначив, що водійка посварилася з чоловіком.

“За фактом якраз пошкодження майна Катедрального собору пошкоджено кримінальне провадження за статтею 178 кримінального кодексу України. Жінка, після конфліктної ситуації з чоловіком, сіла за кермо, поїхала в центр міста, грубо порушуючи правила дорожнього руху, не справилася з керуванням та заїхала, пошкодила храм, який з 18-го століття ворота храму стояли. Поліція задокументувала цей факт. Жінці надається медична допомога. Слідство буквально за декілька днів дасть відповідь на всі запитання. Це не пов’язано зі збройною агресією. Це мешканка Тернополя місцева жителька. На жаль така дуже неприємна ситуація, але прошу прийняти як те, що вже відбулося. Працюємо зі священнослужителями, щоб у цьому храмі відбулося Богослужіння і люди могли скористатися послугами священників і освятити свої паски”, – сказав Олександр Богомол.

За інформацією Тернополян, 35-річна мешканка Тернополя – Яворська-Скрабут Ірина Михайлівна, лікар-стоматолог, посварилася з чоловіком, була у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, на власному автомобілі “Ауді” знесла металеві двері у собор та потрощила плащаницю і престол. Жінка у лікарні, поліція проводить розслідування справи.

До слова, Яворська-Скрабут (Яворська) Ірина Михайлівна, народилась 21 квітня 1987 року в м. Тернопіль. У 2009 році закінчила стоматологічний факультет Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. У 2010-2011 рр. проходила інтернатуру зі спеціальності «Стоматологія» на базі Тернопільського районного територіального медичного об’єднання. З 2011 року працювала асистентом кафедри терапевтичної стоматології, з 2016 року і по теперішній час працює асистентом кафедри хірургічної стоматології. Активно займається науковою діяльністю. З 2011 року працювала над написанням кандидатської дисертаційної роботи на тему: «Особливості морфо функціональної перебудови тканин та судинного русла великих слинних залоз щурів при експериментальній гіперглікемії» під керівництвом доктора медичних наук , професора Герасимюка Іллі Євгеновича.