За двадцять днів на мітинг до Києва поїхало до десяти тисяч тернополян, – кажуть координатори Тернопільського майдану. Учора від Театрального майдану відправилося десять автобусів.

Мітингувальники запаслися продуктами і теплим одягом. Сподіваються повернутися з Києва за кілька днів. «Ми разом з молоддю їдемо до Києва. З нами їде два народних депутати. Сподіваємося, що все буде добре», – каже координатор майдану Дмитро Андріїшин.

У дорогу тернополян благословляли священики. Проводжали рідні.
«Я проводжу до Києва цих дітей. Переживаю за них і підтримую», – каже тернополянка Ольга.

З тернопільськими мітингувальниками поїхало два народні депутати – Олег Сиротюк та Михайло Головко. Відтак страйковий комітет сподівається, що вдасться добратися до столиці без проблем.

«Ми закликаємо свідомих жителів Тернополя їхати до Києва, насамперед закликаємо чоловіків, а хто з поважної причини не Євромайдан, мітингувальники, автобусможе поїхати до Києва, нехай обов’язково приходить до Театрального майдану», – наголосив голова страйкового комітету Володимир Стаюра.

Літні жителі Тернополя кажуть, що виходитимуть на майдан, доки там стоятиме молодь. «Ми хочемо кращого майбутнього, ми за Європу. Тому приходимо сюди. На майдані дуже добрий настрій. Піднімає патріотичний дух», – каже тернополянин Микола.

Учора на Театральний майдан жителі Тернополя приходили сім’ями з дітьми.