Тернополю можуть виділити кошти на молодіжну, спортивну та культурну галузі. Про це повідомили члени польської делегації, котрі побували в обласному центрі в рамках проекту «Міста, що розвиваються», повідомляє ІНТБ.

25 листопада у Тернополі відбувся заключний семінар з нагоди підсумку проекту «Міста, що розвиваються – використання польського та українського досвіду у створенні сучасного самоврядування», який реалізовувався в рамках Польської програми закордонної допомоги-2010.

Проект працює за кошти Міністерства закордонних справ Польщі.

– У Польщі ми зауважили, що найбільші міста, які є столицями регіону, розвивають свій регіон, – зазначив директор департаменту розвитку мерії міста Люблін Кшиштоф Лонтка. – І ми хочемо, щоб так само було в Україні, і хочемо в цьому вам допомогти. Роль міста-столиці регіону є досить важлива. Ми як адміністрація Любліна та регіону фінансуємо будівництво місцевого аеропорту – для того, щоб наш регіон розвивався.

На зустрічі гості з Любліна представили тернополянам спільно створену публікацію «Міста, що розвиваються – використання польського та українського досвіду у сфері створення сучасного самоврядування». Над презентацією Тернополя у виданні працювали начальник прес-служби Тернопільської міської ради Олег Удич і заступник міського голови-керуючий справами Леонід Бицюра.