Покер став однією з найпопулярніших онлайн азартних ігор усіх часів. Карткова гра пропонує гравцям можливість досягти успіху завдяки досвіду та знанням. Це те, що рідко трапляється в онлайн азартних іграх. Новачкові корисно спочатку освоїти гру. Важливою частиною є покерні комбінації, які гравець повинен спочатку знати напам’ять. Натискайте Vbet вход та практикуйте гру з правильними комбінаціями в онлайн казино. Покерні комбінації перераховані нижче:

Всі покерні комбінації

Покерна комбінація визначатиме, чи гравець виграє раунд і забере додому призовий фонд. Оскільки кілька гравців посіли місце за одним ігровим столом, важко оцінити, чи буде комбінація достатня для виграшу. Розглянемо рідкість покерних комбінацій, які перераховані нижче від низького до високого. Найвищі комбінації також одразу пропонують найвищі шанси на виграш.

10. Старша карта

Може статися, що гравцеві точно не пощастить під час раунду гри. Це не катастрофа, тому що навіть тоді досвідчений гравець у покер все ще може забрати виграш. Якщо гравець у покер не придумає жодної комбінації, буде використана старша гральна карта. Наприклад, старша карта може бути одним тузом або одним королем. Шанс виграти невеликий, але не неможливий.

9. Пара

Гравець також може мати дві карти однакової вартості, наприклад 10 і 10. Природно, цю комбінацію можна скласти з картами в руках або разом із гральними картами спільноти. Пара не є високою покерною комбінацією, але її може бути достатньо для гарного грошового призу. Це поширена комбінація під час  гри в покер.

8. Дві пари

Дві пари знову пропонують вищі шанси на виграш, ніж одна пара. Потім у гравця є дві пари. Прикладом можуть бути дві 8 і дві 10. Однак гравець у покер також може програти цю руку з іншою двома парами, якщо це стосується пар із вищим значенням.

7. Три кари однакового рангу

Трійка – дуже цікава рука у покері. Ця комбінація покеру складається з трьох карт однакового рангу. Слід враховувати три десятки. Якщо у гравця на руці дві однакові карти, а третя на ігровому столі, виникає унікальна ситуація. Оскільки у грі лише чотири десятки, жоден з учасників не може скласти однакову комбінацію. Якщо два гравці мають трійку, буде розглянута додаткова карта.

6. Стріт

Стріт, або вулиця, є високою комбінацією в покері. Це стосується п’яти послідовних гральних карт. Прикладом цього є 8-9-10-JQ. Туз унікальний у цьому відношенні, і його можна використовувати як найнижчу, так і старшу карту. Кілька гравців можуть отримати стріт, і в цьому випадку виграє гравець із найбільшим стрітом.

5. Флеш

Флеш зустрічається відносно часто і є досить високою покерною комбінацією. Йдеться про п’ять гральних карт однакової масті. Прикладом цього є п’ять черв або п’ять діамантів. Якщо є більше гравців з флешем, може легко виникнути розділення банку. Проте, флеш зазвичай є прибутковою та цікавою комбінацією.

4. Фул-хаус

Фул-хаус насправді є поєднанням двох комбінацій. У гравця є пара, а також трійка. Наприклад, це можуть бути дві десятки та три тузи. У більшості випадків покерист виграє з такою покерною комбінацією.

3. Чотири одного рангу

Чотири одного рангу також має назву «Carre». Гравець має чотири карти однакового рангу, наприклад чотири королі або чотири 8. Очевидно, що це сильна комбінація, тому що лише стріт-флеш або рояль-флеш можуть перемогти цю комбінацію.

2. Стріт-флеш

Стріт-флеш — це дивовижна комбінація, яка не надто часто зустрічається за покерним столом. Це як стріт, так і флеш. Отже, це стосується п’яти послідовних карт, які також однієї масті. Наприклад, це має бути стріт із лише червами або лише піками.

1. Флеш-рояль

Найкраща покерна комбінація — флеш-рояль. Гравець отримав найвищий стріт, а також флеш. Ця комбінація має лише чотири варіанти, тому зустрічається вкрай рідко. Існують  постачальники азартних ігор, які виплачують джекпот гравцям, які виграють банк за флеш-рояль.

Калькулятор покерних комбінацій

Під час гри в покер можна скористатися так званим калькулятором покерних рук. Такий калькулятор дає гравцеві в покер можливість досягти ймовірності виграшу певної роздачі. Це також може бути корисним, коли гравець проводить гру в покер вдома, і відбувається обговорення того, хто з гравців виграв банк. Використовувати калькулятор покерних комбінацій можна прямо з веббраузера, в тому числі на смартфоні або планшеті. Гравці, які грають в онлайн-покер, можуть бути впевнені, що їхні виграші будуть виплачені правильно.