47 найманих працівників, з якими не було укладено трудових договорів, виявили податківці за 2 тижні жовтня.

Окрім цього, залучено до державної реєстрації 8 громадян, сума сплачених податків яких становить 1 тис. грн., інформує відділ оподаткування фізичних осіб ДПА в Тернопільській області

Разом з тим зрозуміло, що викривають такі порушення у тих структурах, які ніхто не «кришує». Насправді ж чисельність працівників, які працюють без всіляких угод «на пташиних правах» на Тернопільщині в десятки разів більша. В тому числі і на кар’єрах, які під різними політичними дахами незаконно експлуатуються без жодних дозволів та ліцензій.

Але до них податківцям руки чомусь не доходять. Натомість випадки використання праці незареєстрованих найманих працівників виявлено у приватних підприємців, що здійснюють діяльність у «мегаприбутковому» бізнесі: сфері надання послуг з ремонту мобільних телефонів.

Окрім цього, у підприємців, які надають послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів, з розпилювання лісоматеріалів. Так, за наслідками проведеного обстеження у жовтні цього року у підприємця з Тернопільського району, що здійснює  діяльність у сфері надання послуг по технічному обслуговуванню та ремонту автомобілів виявлено використання праці двох найманих працівників, з якими не було укладено трудових договорів.

Матеріали перевірок передані в органи прокуратури. За порушення законодавства про працю, згідно із ст. 172-175 Кримінального Кодексу України передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.