.

Голова Тернопільської міськради Сергій Надал разом з командою зі своїх підлеглих зайняв третє місце на пейтбольному турнірі „Кубок Шухевича”, який в суботу 25 червня провели в Тернополі.

.

Команду мерії нагородили знижкою на сплав по річці Серет, від місцевої турагенції. Кожному з учасників дали по книзі про Романа Шухевича.

“Звичайно, якби зайняли перше місце, то радості було б більше. Але враховуючи, що наша команда в такому складі грала вперше, то, думаю, результат хороший. Я, особисто, пейнтбол грав вдруге в житті”, — розповів Надал.

Голова міста каже, що його команда не мала заготовленої тактики проведення гри. Капітан – депутат мерії Михайло Головко – розподіляв стрільців по позиціях перед кожним боєм. Перші три гри мер пройшов неушкодженим – його команда вигравала. Однак в наступних чотирьох іграх міського голову підстрілювали.

“Коли на полі бою в тебе попадає куля, болю немає. Тільки розумієш, що в тебе попали, і потрібно виходити за межі поля”, — каже Надал.

В той же час сам Надал під час боїв також підстрелив кількох суперників.

“Їхнього обліку не вів. Засічки на автоматі також не ставив, тому що автомат потрібно було віддавати”, — каже міський голова.

Голова міської ради пішов зі змагань не дочекавшись нагородження, бо мав призначені робочі зустрічі.

Перше місце на змаганнях здобула команда „Легіон” з Чернівців, а друге – місцева команда „Сокіл”. Загалом в турнірі брало участь 13 команд. Турнір організували один з тернопільських пейнтбольних клубів та молодіжна організація Молодіжний націоналістичний конгрес.

Андрій Янович, Gazeta.ua