Тернополянка Олена Підгрушна відсвяткувала день народження у Німеччині. У свій 26-й день народження тернопільська біатлоністка взяла участь у естафетній гонці на п’ятому етапі Кубка світу. Однак повторити досягнення попереднього етапу нашій землячці не вдалося.

підгрушнаЖіноча естафета 4 по 6 кілометрів 9 січня відкрила програму п’ятого етапу Кубка світу з біатлону. Нагадаємо, даний етап відбувається у німецькому Рупольдингу.

Пригадуючи блискучу гонку в Оберхофі, де наша збірна посіла перше місце в естафеті, сподівання тренерів збірної України були оптимістичними. На трасу вийшли все ті ж героїні попереднього етапу – Юлія Джима, Віта та Валя Семеренко і, звісно ж, тернополянка Олена Підгрушна – капітан збірної України.

Проте, на відміну від “золотої” гонки, коли наша землячка бігла на третьому етапі, цього разу їй довірили завершувати змагання. Тож Олена Підгрушна у бій вступала останньою з-поміж партнерок.

Розпочинала похід за медалями Віта Семеренко, яка після свого етапу перебувала у групі лідерів. Не зіпсувала “каші” і Юлія Джима, хоча вона показала лише 13 результат на своєму відрізку. А от справді розчарувала Валя Семеренко, яка продемонструвала непогану швидкість, але аж 4 рази не влучила у мішені, фактично позбавивши збірну України надій на подіум. Все, що змогла зробити наша Олена Підгрушна на заключному етапі, – це підтягнути команду на 7-ме місце.

Наступна гонка для тернополянки відбудеться сьогодні, 11 січня. Вона долатиме спринт на 7,5 км.