На Тернопільщині переселенцям виплатили 171,2 млн. грн.

Про це повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення області Олег Воронка. За його словами, допомогу на проживання отримали 24 550 сімей з-поміж внутрішньо переміщених осіб.

На Тернопільщині зареєструвалося понад 80 тис. переселенців. Відтепер допомогу виплачуватимуть тим переселенцям, які приїхали з тимчасово окупованих областей.

«Всім особам, яким присвоєно статус внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися після 24 лютого, призначається допомога на проживання. Дорослі особи можуть отримати 2 тис. грн. на одну особу, діти та особи з інвалідністю можуть отримати 3 тис. грн. Зазначена допомога за квітень і березень буде виплачуватися всім без виключення. За травень допомога буде виплачуватися лише тим внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тих областей, які на сьогодні перебувають в тимчасовій окупації, інша категорія – це ті внутрішньо переміщені особи, які перемістилися на територію нашої області, але їхнє житло зруйноване, фактично не придатне для експлуатації. Управлінням соціального захисту населення передано реєстр до Мінсоцполітики для виплати зазначеної допомоги», –  зазначив Олег Воронка.

Щоб отримати допомогу, переселенцям необхідно звернутися до управління соціального захисту населення області.