Не обдарованих дітей не буває, в кожній дитині захована  якась іскринка таланту, який необхідно розпалити. Саме такий підхід до своїх учнів використовують педагоги Тернопільської початкової школи з поглибленим вивченням основ економіки.

Весь педагогічний колектив працює над виявленням та розвитком в учнів їхніх здібностей. Під час уроків вчителі практикують з дітьми логічні, творчі завдання на розвиток мислення, фантазії, пам’яті, уяви, створюють творчу атмосферу в класі. В другу половину дня вихователі ГПД на заняттях використовують практичні  завдання (малювання, складання композицій, майстрування). А також діють різноманітні  гуртки: образотворчого мистецтва «Веселка», технічного моделювання «Юний технік», театральний «Сонечко», танцювальні гуртки та спортивні секції, а також діє вокальний ансамбль, хор.

Результатом плідної роботи педагогів є те, що у нашій школі є багато юних талантів. Учні дуже активно приймають участь у шкільних та міських конкурсах: «Гринвіч», «Патріот», «Кенгуру», з української мови ім.. П.Яцика, пісенних конкурсах, образотворчого мистецтва («Податки очима дітей», «Тернопіль місто майбутнього»), проект на кращу кімнату школяра, танцювальних , спортивних конкурсах та інш., де займають призові місця. Так великим досягненням школи є отримання «Золотого колоска» в Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі, який відбувся в листопаді 2010 року. Загалом, серед 52 учасників цього конкурсу учні отримали 28 – «золотих колосків», 14 – «срібних колосків». В конкурсі з технічного моделювання серед учнів початкових класів міста – учень 4-Б класу Корчевський Володимир здобув І місце, а Костецький Володимир ( 4 – Б) і Мандрик Андрій (4 – А) здобули ІІІ місце. Активно приймають участь у різноманітних конкурсах міського та регіонального рівнів і наші танцюристи. Так, у Львові в танцювальному конкурсі наші учні  здобули І та ІІ призові місця.

Таким чином, діти мають можливість всебічного розвитку своїх здібностей та талантів. А вчитель завжди радий прийти їм на допомогу. Ні один учень нашої школи не сидить без діла, кожен «працює» у своїй сфері. І тому ми можемо поглинати плоди спільної праці.

Соціальний педагог Днись Л. С.