Обласну організацію партії “Наша Україна” найближчим часом має очолити відомий тернопільський бізнесмен та політик Ярослав Джоджик.

Джоджик, Ющенко, Наша УкраїнаНа цій посаді він змінить іншого відомого тернопільського підприємця, депутата міськради Петра Мандзія.

Кілька місяців тому Мандзій підтримав рішення про ліквідацію “Нашої України”. За це прихильники Ющенка виключили Мандзія з партії. Але проблема в іншому. Зміщений керівник парторганізації повністю контролює ситуацію на місцях. В оточенні Ющенка шукають особу, яка могла б переламати ситуацію та зупинити природний розпад партії, з якої масово тікають активісти.

На місце “пожежника” “Нашої України” любі друзі Ющенка сватають колишнього нардепа Ярослава Джоджика. Власник пивного бізнесу до останнього часу очолював УНП Юрія Костенка, а на останніх виборах керував штабом “Нашої України”. Зараз магнат на політичному розпутті. Після втрати депутатського мандата Джоджик програв вибори голови обласної парторганізації УНП. Тому цілком ймовірно, що політик, якого у 90-ті називали першим олігархом Тернопільщини, погодиться підлатати “дірявий” політичний корабель третього Президента України. А за це йому можуть віддячити посадою у вертикалі Януковича або ж преференціями у бізнесі.