В 10 районах найбільшу кількість голосів за партійними списками здобула “Батьківщина”.

Правдивий БЮТ здобув перше місце на виборах до Лановецької, Зборівської, Гусятинської, Борщівської, Козівської, Монастириської, Шумської, Підгаєцької, Заліщицької та Чортківської районних рад. Звичайно, це не ті показники, що в помаранчеві роки, коли прихильники Юлії Тимошенко набирали голоси достатні для одноособового контролю над радою. Зараз цифри значно скромніші – від 14 до 27 відсотків, але формально найкращі.

Лише в одному районі перше місце посіла  “Наша Україна” – Бережанському, однак в багатьох за рахунок авторитетних особистостей вдалося провести у ради солідні фракції, основу яких складуть мажоритарники. Питання тільки в тому чи не стануть вони черговими”тушками” партії влади?

І лише в двох районах на першому місці тріумфатори Тернополя – ВО “Свобода”. Послідовники Тягнибока вийшли на першу позицію в Теребовлянському та Тернопільському районах. Відповідно – 19% і 21%. Однак в обох випадках кількість мажоритарників від “Свободи” мізерна.

До речі, лише 4 партії присутні в усіх райрадах. Це – “Свобода”, ПР, “Батьківщина” і “Фронт змін”. “Наша Україна” втратила представництво в одній раді, УНП – в двох.