Після скандальної сесії міськради, на якій поділили десятки гектарів комунальної землі, головною подією тижня в Тернополі стала раптова відставка начальника комуналки.

Володимир Болєщук з’явився в свободівській команді Сергія Надала несподівано і так у ній не прижився. Чиновник звиклий до самостійних рішень та з власною точкою зору цілий рік намагався стати своїм серед чужих. Після парламентських виборів пан Болєщук, очевидно, зрозумів марність зусиль. Після його відставки з посади начальника управління ЖКГ в керівництві міста не залишилося жодного УНПіста.

Колись ця партія ледь не заправляла обласним центром. При підтримці нардепа Ярослава Джоджика та десятка депутатів представники партії “рулили” фінансами, освітою, медициною, справно вирішували земельні, приватизаційні та інші цікаві питання.

Після втрати головою Тернопільської УНП статусу нардепа для багатьох однопартійців постало питання майбутньої політичної кар’єри. Ситуацією майстерно користуються нові королі місцевої політики. На численні районні організації УНП давно точать зуби у ВО “Свобода” За даними джерел “За Збручем” свободівці планують переманити до своїх лав кілька районних організацій, бо зі своїми кадрами на низовому рівні у них не все гладко. Бракує авторитетних людей з вищою освітою і досвідом роботи у владі. Під новорічну ялинку обласному керманичу ВО “Свобода” Олексію Кайді можуть покласти, як мінімум чотири УНПістські осередки, зокрема Збаразький, Кременецький, Теребовлянський та Чортківський. Це дозволить націоналістам прирости кількома депутатами облради та сотнями нових активних членів. Своїм ходом в лави “Свободи” добираються окремі відомі особистості з Тернополя, як то скандально-відома керівниця Галицького коледжу, депутат міськради Марія Баб’юк.