Колишній «регіоналівський» нардеп від 12 березня керує виборчим штабом у Києві та разом з новою політсилою просуватиме кандидата на пост мера столиці.

Орест МуцНародний депутат V і VI скликань (2006-2013 рр.), який проходив до Верховної ради разом з «Партією регіонів», від 13 березня є заступником голови партії «Зелена планета» Сергія Орєхова.

– Вчора, 12 березня, відбувся з’їзд партії «Зелена планета», яку очолює Сергій Орєхов, – повідомив Орест Муц. – На цьому з’їзді мене затвердили заступником голови.

Під час зібрання політсила також вирішила брати участь у виборах до київради та висуватиме свого кандидата на посаду столичного міського голови, повідомив політик.

– Вибори відбудуться, найімовірніше, наприкінці червня, адже повноваження депутатів Київської міської ради закінчуються 26 травня, – каже Орест Муц. – Я керуватиму виборчим штабом «Зеленої планети».

Орест Муц зараз проживає в Києві, де ще у 2006 році, ставши нардепом, отримав квартиру. Однак запевнив, що як будуть вибори до тернопільської облради, приїде до Тернополя.

Окрім політики, Орест Муц наразі закінчує писати кандидатську з політології, яку планує захищати наприкінці весни.

Джерело: “20 хвилин