«Вчорашня прес-конференція в УНІАНі, яка була ініційована колишнім партійцем «Свободи» є нічим іншим, як звичайною провокацією з метою перед виборами дискредитувати голову ВО «Свободи» та партію в цілому” каже голова Тернопільської облради Олексій Кайда.

«Ця людина була рядовим партійцем, через те, що нам стали відомі факти реалізації корупційних схем, до яких він був причетний, рішенням політради партії його було виключено із ВО «Свобода». Відповідно він, як ображена людина, вирішив, взявши із собою двох своїх «колег», влаштувати показову прес-конференцію, на якій намагався всіляко дискредитувати нашого лідера», – повідомив Олексій Кайда.

Він також наголосив: «Нам стало відомо, що така акція була проплачена партією влади і головною її метою було очорнити імідж «Свободи» та її лідера. Це звичайнісінька провокація проти реально діючої опозиційної партії напередодні виборів», повідомляє ГалІнфо.

Від себе додамо, що їздити по Києвах і винаймати недешеві приміщення в центрі міста для прес-конференції, навряд чи по кишені рядовому партійцю. Тому Семанишина або дуже дістали в “Свободі” або непогано простимулювали конкуренти.