Якщо відбудеться об’єднання «Батьківщини» і «Фронту Змін», йому відійде кожен п’ятий голос ВО «Свобода». Про це сьогодні, 5 квітня, під час круглого столу заявив керівник Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, спираючись на останні дані соціологічних досліджень.

Олексій Антипович наголосив, що це єдиний варіант об’єднання в середовищі опозиційних сил, який дає кумулятивний ефект, – разом партії готові підтримати 30 % виборців, окремо вини набрали б 31 % голосів.

«Таке об’єднання підтримують 90 % прихильників «Батьківщини» і 75 % прихильників «Фронту Змін». Таким чином разом політичні сили втрачають 3 % голосів. Однак, за таке об’єднання готові проголосувати кожен п’ятий прихильник «Свободи», то ж це додає їм 2%.», – сказав соціолог.

Він також додав, що об’єднання трьох опозиційних сил, «Батьківщини», «Фронту Змін» і «Свободи» підтримують лише 30 % виборців, тоді як окремо ці три сили можуть набрати 35 %. І якщо на Заході України тріумвірат підтримує близько 60 % населення, то чим далі на Схід, тим менше така ідея сприймається електоратом.