Як стало відомо з поінформованих джерел, серед ймовірних претендентів на посаду тимчасового виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації з’явилося прізвище колишнього заступника міського голови Тернополя (2006-2010) Володимира Дідича.

Дідич ВолодимирНібито його призначення у верхах просувають Роман Заставний та Степан Барна і це є узгодженою позицією місцевих керівників Народного фронту та Блоку Порошенка. Для тандему політиків принципово неважливо, за якою квотою (БПП чи НФ) він отримає посаду.

Хоча неформально претендента зараховують до близького кола Заставного. Дідич займав посаду заступника мера, а також фігурував у списках “Фронту змін” на виборах 2010 року. У коаліційному міськвиконкомі Дідич був довіреною особою Заставного та був закріплений за “жирним” напрямком – будівництва, архітектури та земельних відносин. Раніше мав інтереси у ріелторському бізнесі.

На державну роботу повернувся 2012 року, коли Мінюстом було створено реєстраційну службу. Очолив міський підрозділ. Очевидно, тоді ж “зав’язав” з членством у політичних партіях.

Для Заставного зараз це найбільш прийнятна кандидатура. Натомість Барна буде мати більше повноважень при виборі заступників голови ОДА та керівників районів.
Однак можливий варіант, що Дідичу на Банковій запропонують посаду заступника голови ОДА, а на місце Сиротюка призначать особу за квотою когось з учасників коаліційних переговорів.