Продовжують дивувати своїми ініціативами представники виконавчої влади, які дивним способом виконують програму президента про покращення життя  селян “вже сьогодні”. 

Не встигли стертися з пам’яті плазмові телевізори в кожну школу, як  надійшла черга нової ініціативи – баяни і цимбали в сільські клуби. З такою ідеєю виступила обласна адміністрація, коли винесла на суд обласних депутатів програму підтримки сільських клубних закладів. Доповідав з даного питання на сесії начальник обласного управління культури Григорій Шергей. Зокрема, передбачалося закласти кошти для придбання щороку по 2 баяни для районів. Подібний графік чиновники пропонують і для  цимбал та сопілок.

Мабуть, у такий спосіб влада хоче “зайняти” вільний час селян. Коли вчителі з учнями будуть дивитися уроки і кіна з допомогою “плазми”, батькам запропонують вечори по клубах з баяністами та цимбалістами. Щоправда, втіленню цієї  програми-мінімум може завадити “свободівська” ініціатива про заборону продажу алкоголю у вечірній і нічний час. Взимку у клубах холодно і чимось треба зігріватися.

Загалом, ідея цікава та оригінальна, але посадовці чомусь забули про те, як подбати, щоби в клубах було тепло і затишно, а для цього потрібно довести подекуди занедбані заклади до ладу і встановити сучасні засоби опалення. Мабуть, через це депутати відправили програму на доопрацювання.