взаємні провокації у львовіЩойно прочитав повідомлення ЗМІ про провокації у Львові, влаштовані представниками так званої політичної партії “Родіна”, а насправді відверто кримінального угруповання, що знаходиться під покровительством ФСБешної банди, ватажки якої зараз правлять Росією.

На жаль, як показують події останніх років, дехто з представників ВО “Свобода”, що розумом небагаті, а хтось з них і цілком навмисно, стають учасниками провокацій проросійських шовіністських сил чи влаштовують власні. При чому всі ці провокації спрямовані на посилення розколу в українському суспільстві, відволікання уваги громадян від непрофесійної та корупційної соціально-економічної політики, яка проводилась українськими урядами протягом останніх років.

Головна мета всіх цих різномастих провокаторів, що розпалюють конфлікти на національному чи релігійному ґрунті, забезпечити собі прихильність тих громадян, які надто легко ведуться на яскраві гасла, але погано усвідомлюють, що їх використовують у цілях дуже далеких від інтересів української держави та мільйонів пересічних українських громадян.

В той же час очевидно, що всі ми громадяни однієї української нації, поза залежністю від свого родоводу, переконань та віросповідання. А тому завдання відповідальних сил в суспільстві показувати всю провокаційну сутність злодійкуватих ділків з “Родіни”, частини інтелектуально недалеких керівників та активістів “Свободи”, чи окремо взятого Олександра Чаленка.

Розпалення міжнаціональних чи міжрелігійних конфліктів в Україні є антиукраїнською справою, спрямовану на послаблення української держави. Тому не бійтесь відверто називати провокаторів провокаторами, поза залежності з якими гаслами вони виступають.

Взято з блогу Бориса Кущнірука на Українській правді