Партія УДАР йде до Верховної Ради сильною командою, яка об’єднана метою не допустити проходження в парламент представників Партії Регіонів та її сателітів. Про це кандидат в народні депутати від «УДАРу» Валентин Наливайченко заявив в інтерв’ю виданню «Тернопільська липа» під час перебування на Тернопіллі.

«Для нас головне завдання – усунути корупціонерів від влади та провести люстрацію. Настав час підтримати справжніх українських патріотів, а не латифундистів і олігархів, які розікрали країну та як вогню бояться люстрації. Ми йдемо, щоб зупинити розкрадання і корупцію», – сказав політик.

«Ми об’єднуємося з тими, хто здатний так діяти. Не міряємося ані перспективами, ані рейтингами, а погоджуємося з місцевими громадами: кого підтримують, за того й агітуємо. Тут більшість громади підтримує Володимира Петровського. І наше завдання до них дослухатися», – наголосив Наливайченко.

Політик підкреслив, що кандидат від «УДАРу» на 165 окрузі – справді гідна людина. «Він дійсно патріот, якого я знав до всіх тих політичних форматів і партій – в часи, коли ми відкривали архіви УПА і документи щодо політичних репресій. Тоді він став моїм побратимом, як і Володимир В’ятрович, Руслан Забілий, Аліна Шпак – дуже багато українських патріотів, яких я, будучи тоді при владі, зміг підтримати, а вони підтримали мене в конкретних справах».

«Ми разом в нашій команді зможемо продовжувати ці традиції у Верховній Раді: голосувати за люстрацію, за визнання УПА, за всі ті законопроекти, які ми розробили в команді «УДАРу» і після перемоги на виборах внесемо на розгляд парламенту. Так само і команда Віталія Кличка має перед Володимиром Петровським свої зобов’язання: ми забезпечимо Тернопільщині і всій Україні інвестиції, субвенції на розвиток дрібного бізнесу, фермерства, створення робочих місць – все те, за що в бюджетному комітеті Верховної Ради ми проголосуємо, знявши фінансування з депутатських санаторіїв та усіляких привілеїв, скасувавши їх законом», – сказав Наливайченко.

«Ми, команда Віталія Кличка, виступаємо в першу чергу за те, щоб розвалити корупційне «корито», знищити ті привілеї раз і назавжди, а фінансування віддати людям», – наголосив політик.