23 листопада новообраний міський голова Сергій Надал та в.о. міського голови Леонід Бицюра провели засідання робочої групи з питань узаконення будівництва, яке здійснюють на території міста підприємства корпорації «Укрбудінвест».


Участь у засіданні взяли прокурор м. Тернополя Сергій Банах, начальник інспекції держархбудконтролю в Тернопільській області Сергій Авдонін, начальник управління містобудування та архітектурного комплексу – головний архітектор міста Вадим Захарчук та президент корпорації «Укрбудінвест» Зеновій Щепановський.

Присутні обговорили проблемні питання щодо введення в експлуатацію уже споруджених житлових будинків, а також ситуацію стосовно запроектованих об’єктів, будівництво яких не ведеться.

За словами Сергія Надала, міська влада зацікавлена в якнайшвидшому розв’язанні «будівничих» проблем з метою захисту інтересів мешканців -«дольовиків». «Для нас сьогодні важливим є зрушити з місця справу узаконення будівництва та сприяти введенню в експлуатацію будинків, щоб дати людям можливість нормально жити», – сказав новообраний міський голова. Таким чином, як зазначив Леонід Бицюра, міська рада спрямовує зусилля на системне забезпечення гарантій інвесторів приватного будівництва та одночасно боротьбу із самочинним будівництвом у Тернополі.

За інформацією Сергія Авдоніна, наразі у місті є шість об’єктів корпорації «Укрбудінвест», які можна вводити в експлуатацію. Це будинки на вулицях Кривоноса, 12, Глибокій, 25, Тютюнника, 12, Пулюя, 23, Н.Світ та Юності. Відтак, робочою групою досягнуто домовленості щодо невідкладної підготовки згаданою будівельною організацією необхідної документації для узаконення завершених об’єктів.

Підсумовуючи роботу засідання, Сергій Надал доручив підготувати довідку про фінансово-господарські справи корпорації «Укрбудінвест», а також інформацію щодо виділення земельних ділянок, наявність дозвільних документів та стан виконання робіт на об’єктах даної будівельної організації.

Як зауважив Сергій Надал, з метою ефективного розв’язання порушених питань, робоча група засідатиме щотижня. При цьому, новообраний міський голова висловив вдячність прокуратурі м. Тернополя за активну позицію у відстоюванні інтересів мешканців та запросив до співпраці міський відділ УМВС України.

Нагадаємо, тернополяни можуть звернутися в міську раду за інформацією щодо законності спорудження того чи іншого будинку, повідомляє сайт міськради.