Наступне пленарне засідання сесії міської ради сьомого скликання відбудеться у 20-х числах листопада. Про це повідомив міський голова Сергій Надал на брифінгу 11 листопада.

Сергій Надал– Перша сесія сьомого скликання пройшла досить прогнозовано і швидко, – зазначив очільник Тернополя. – Тому що попередньо було чимало перемовин між керівниками різних політичних партій і фракцій, де ми обговорювали рішення, які були прийняті сьогодні і стосовно секретаря міської ради, і складу виконавчого комітету, і складу та керівників постійних депутатських комісій. 11 листопада прийняті головні рішення, які дають можливість міській раді далі повноцінно працювати. Є необхідність якомога швидше провести чергову сесію, тому сьогодні підпишу розпорядження про її скликання на 24 листопада. За цей час, сподіваюсь, депутати встигнуть опрацювати якомога більше рішень, а їх вже є готових близько 500.

Попереду у новообраних депутатів чимало роботи, адже у листопаді необхідно на сесії прийняли програму соціально-економічного розвитку міста на наступний рік та ряд інших програм, а в грудні – затвердити бюджет.

Прокоментував міський голова і призначення на посаду секретаря міської ради представника від Блоку Петра Порошенка.

– Щодо призначення Віктора Шумади на посаду секретаря міської ради, то БПП «Солідарність» зайняла друге місце за кількістю голосів після «Свободи» на виборах до міської ради, тому вважаю, що представники цієї політичної сили мають право брати участь у керуванні містом, – сказав Сергій Надал. – Попередньому секретарю Ігорю Турському я пропонував посаду заступника міського голови, але він відмовився, обравши посаду голови постійної бюджетної комісії.

У подальшому в міській раді відбуватимуться й інші кадрові зміни, зокрема, які стосуються начальників управлінь. Свої пропозиції стосовно їх зміни керівник міста буде виносити на розгляд депутатського корпусу. За словами Сергія Надала, є депутати, які мають власних претендентів на ті чи інші керівні посади, але жодних «квотних» рішень у цих питаннях не буде. Усі кандидатури будуть обиратися через відкритий конкурс.

Ольга Трач

Фото автора

Читайте на цю тему:

Як у Надала поділили комісії. Список

Комедіанти з Листопадової. Як голосували за Шумаду