Новообраний міський голова Сергій Надал та в.о. міського голови Леонід Бицюра провели нараду з питань вдосконалення мережі маршрутів громадського транспорту за участю науковців Національного університету «Львівська політехніка» та представників профільного управління міської ради.

Зокрема, йшлося про можливі напрямки співпраці кафедри систем автоматизованого проектування НУ «Львівська політехніка» з міською радою щодо побудови шумової моделі для Тернополя (міста з кількістю населення понад 200 тисяч повинні мати шумову карту), GPS-зв’язку, оптимізації транспорту на маршрутах тощо, повідомляє прес-служба міської ради.

Також було порушено питання розробки організації дорожнього руху в центральній частині міста, впровадження автоматизованих систем диспетчерського управління (АСДУ) та керування дорожнім рухом (АСКДР).

У ході наради досягнуто домовленості залучити фахівців для розробки проекту нової транспортної мережі Тернополя, формування маршрутної мережі (яка була розроблена у 2005 році і сьогодні втратила свою актуальність) та підготовки до проведення чергового конкурсу з відбору перевізників.