Вчора, у рамках фінальної частини чемпіонату України серед команд другої ліги ФК «Тернопіль» зіграв у нічию із ще однією нашою командою «Нивою» – 1:1. Обидва голи гравці забили у другому таймі.

«Нива» під час всієї гри контролювали перебіг подій на полі. На 33-ій хвилині гравець номінальних гостей Ігор Мельник вийшов віч-на-віч з воротарем ФК «Тернопіль» та не зміг реалізувати зручну нагоду.

Вже з 59-ої хвилини «Нива» грала у меншості. Другу жовту картку отримав Микола Лазорик.

Перший м’яч у зустрічі забили підопічні Ігоря Яворського. І як у багатьох останніх матчах, з одинадцятиметрової позначки. На 80-ій хвилині удар реалізував Ігор Мельник.

Втримати «Ниві» переможний рахунок не вдалося. Найперше, тому що футболісти цієї команди створювали дуже мало гольових моментів. А по-друге, невдало зіграли у захисті. Через сім хвилин після успіху найпопулярнішої команди Тернопілля, відзначився їх суперник. Після кутового гравець ФК «Тернопіль» Василь Чорний майже у пусті ворота замкнув передачу з кутового.

Після цього матчу «Нива» опустилася на третю сходинку турнірної таблиці. Вже у найближчу середу відбудеться ще одне тернопільське дербі. На той раз у «гостях» буде грати ФК «Тернопіль».