Через сезонність знижуються ціни на овочі та фрукти. На тернопільських ринках останнім часом суттєво подешевшали огірки, помідори, капуста, зелень. Щодо фруктів, то значно знизилися ціни на вишні, черешні, малину; подешевшали і заморські фрукти.

Тернопільські продавці розповідають: ціни на домашні овочі і фрукти стали більш доступні. Оскільки селяни щодня збирають дорий урожай; великого ажіотажу на продукцію наразі немає.

«Маємо всій сад, щодня збираємо вишні, черешні, смородину, малину. Ціни на все порівняно низькі. До прикладу, вишні продаємо по 10 гривень за кілограм; смородина – 15 гривень кілограм; малина – 35  гривень за кілограм. Чорниця вартує по 70 гривень за літр», – розповідає продавець фруктів Олександр.

Знижуються в ціні також овочі. Кілограм картоплі вартує близько десяти гривень, огірки – 12 гривень за кілограм, аналогічна ціна й на капусту. Помідори коштують близько двадцяти гривень за кілограм. Продавці припускають: ціна овочів близько середини літа ще знижуватиметься. А от щодо деяких видів фруктів, то вона сягнула цьогорічного мінімуму.

Софія Романська