Сьогодні відбулася презентація навчального проекту для молодих лідерів «Школа громадської активності».

В рамках цієї акції 30 найактивніших молодих людей області пройдуть навчання для громадських активістів.

Проект презентував координатор «Школи громадської активності», тренер ГО «Центр політичних студій та аналітики» Іван Омелян.

«Проект складається з трьох основних етапів, – сказав Іван Омелян. – Інформаційний, коли ми будемо популяризувати проект і залучати бажаючих взяти у ньому участь, далі навчальний етап – учасники проекту проходять серію тренінгів, що спрямовані на розвиток особистості, набуття організаційних навиків та механізмів реалізації своїх задумів, далі проектний етап, на якому учасники розробляють свої проекти і кращі з них будуть реалізовані. Знання, які ми надамо молодим учасникам проекту, дадуть їм змогу створювати громадські ради, лобіювати різними механізмами думку громади, мати серйозний вплив на формування державної політики міста, району, області та всієї країни».

«Для Тернопільщини, як і для всієї України, зараз актуальним є розвиток демократичних механізмів, які є передумовою побудови громадянського та демократичного суспільства, – зазначила начальник управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Наталя Найчук. – Місцеві громади мають бажання брати активну участь в управлінні своїм містом, районом, областю та й всією країною, але нажаль відсутність знань про механізми громадської та політичної активності та відсутність молодих яскравих лідерів позбавляють громадян такої можливості. Саме тому на теренах Тернопільщини громадські діячі та політики об’єднались в реалізації проекту «Школа громадської активності» для виховання молодих лідерів громад!».

До участі в проекті запрошують молодих людей віком до 25 років, що навчаються та проживають в Тернополі та області. Анкети приймаються до 20-го квітня.