Комунальне підприємство агітує туристів до участі у TernoКЛУБі Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр запрошує тернополян і гостей міста долучатися до акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі!», ставати учасниками TernoКЛУБу та неодмінно запланувати відпочинок в одній з тернопільських сільських садиб.

.

Увесь туристичний сезон 2011 року кожен турист має можливість, подорожуючи Тернопільською областю, брати участь в акції-марафоні «Відпочивай на Тернопіллі!». Суть акції полягає у тому, аби кожен турист міг відкрити для себе Тернопілля, а на згадку та підтвердження факту відвідувань конкретних туристичних об’єктів, придбати у визначених місцях невеличкі сувеніри, які називаються туристичними марками. Місця продажу марок дуже різні, це і у історичних центрах міст, як до прикладу у Чорткові чи Бучачі, а інколи у звичайних продуктових крамницях або кав’ярнях.

«Але це лише додає азарту колекціонерам», – зауважує автор ідеї проведення акції, директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Лариса Римар.

Ще однією з ініціатив Інфотурцентру є створення TernoКЛУБу.

«Ми запрошуємо до цього елітного туристичного клубу усіх шанувальників Тернопілля, людей, яким не байдужа подальша доля нашого регіону, усіх, хто спільно з нами готовий відкривати Тернопілля світові та розміщенням матеріалів про свою фірму, підприємство, спогади про власний відпочинок підтримати перший спеціалізований туристичний журнал TernoTRAVEL»,- каже Лариса Римар.

Серед іншого на ІІІ Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалі, що проходитиме 20-21 травня у Тернополі, комунальне підприємство обласної ради презентуватиме каталог «Тернопільські села запрошують на гостину», яке видано спеціально до виставки-фестивалю.