Пожежа сталася на станції технічного обслуговування “Газобалонне обладнання” у с. Підгороднє Тернопільського району.

Про це повідомили у центрі пропаганди УМНСУ в області.

5 січня о 21:10 до оперативно-диспетчерської служби Управління МНС надійшло повідомлення про задимлення поблизу кладовища в с. Підгороднє Тернопільського району. На місце події було одразу направлено черговий караул 2-ї підпорядкованої державної пожежної частини Тернопільського міського відділу УМНС України в Тернопільській області в складі одного відділення на автомобілі першої допомоги.

Прибувши до місця виклику рятувальники встановили, що горить станція технічного обслуговування. Ситуація ускладнювалася високою загрозою перекидання полум’я на газову заправку, на території якої знаходилась дана СТО. На допомогу додатково викликали 1-е та 2-е відділення 1-ї підпорядкованої державної пожежної частини Тернопільського міського відділу УМНС України в Тернопільській області.

Незважаючи на складні умови гасіння, високу температуру та сильне задимлення, вогнеборцям вдалося приборкати полум’я: о 21:27 пожежу було локалізовано та вже о 21:35 її вдалося повністю ліквідувати.

Завдяки своєчасним вмілим та злагодженим діям рятувальників не допущено перекидання полум’я на сусідній вибухонебезпечний об’єкт, врятовано 1 будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 200 тис. грн.

Внаслідок пожежі вогнем знищено комплектуючі газобалонного обладнання. Причина виникнення пожежі та завдані нею матеріальні збитки встановлюються.