На Тернопільщині “кадровий застій”

02/07/2015 0
Розмір тексту:

Минуло уже три місяці з моменту призначення Степана Барни головою Тернопільської ОДА. За цей період новий керівник області встиг зробити багато гучних заяв і галаславих обіцянок, проте не зумів сформувати власну команду.

Барна Степан, Бабійчук ІванЗ неофіційних джерел журналістам вдалося дізнатися, що посади заступників попередньо були розділено між Заставним, Барною і Побером. “Фронтовикам” мала дістатися посада першого заступника Барни. Ним мав стати колишній бізнес-партнер Заставних, співвласник кабельної мережі “Колумбус” Ігор Вонс.

Квоту порошенківців Барна віддав своєму близькому товаришеві і кумові Віктору Шумаді, однак наразі вдалося його призначити на посаду в.о. керівника апарату.

Натомість у Побера виникли внутрішні тертя. Спочатку на посаду заступника претендував голова Зборівської РДА Ігор Яворський. Однак згодом з’явився новий кандидат. Люди з оточення голови ОДА нав’язали нардепу-культуристу прізвище обізнаного у медичних справах Віктора Овчарука, який працює заступником начальника департаменту охорони здоров’я. Однак практично навздогін до Барни надійшло звернення “люструвати” Овчарука з посади у медичному департаменті, яке підписали відомі громадські діячі Тернопілля. Медику закидали співпрацю з регіоналами, причетність до корупції та багато іншого.

З часу домовленостей про розподіл посад минуло більше трьох місяців. Однак віз і нині там. А тим часом усіма справами адміністрації “заправляє” призначений ще Крисаком виконувач обов’язків заступника голови ОДА Іван Бабійчук. Давній інститутський товариш Барни, за яким ведеться шлейф перебування в партіях Медведчука і Януковича, за цих обставин став справжнім господарем Білого дому. Поки Степан Степанович здійснює поїздки в райони та випробовує тролейбусні маршрути Бабійчук керує, “аж гай гудить”. Та найцікавіше, що така ситуація влаштовує і Барну, якому легше керувати через довірену особу, ніж через номінальних заступників Крисака і Бицюру, які уже три місяці ходять на роботу як потенційні безробітні. Подейкують, що з ініціативи Бабійчука повертають свій вплив у Білому домі колишні регіонали. Наприклад, до конкурсної комісії, яка буде здійснювати відбір на розрекламовані 100 вакансій, увійшла помічена у співпраці з регіоналами Світлана Безпоповцева. Активно шукають нове місце роботи голові фракції Партії регіонів Павлу Федику.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...