На Тернопільщині завершують збирати пізні сільськогосподарські культури, – повідомив директор департаменту агропромислового розвитку області Володимир Стахів. За його словами, також сільгосппідприємства краю вже на 95% посіяли озимі зернові культури.

Аграрії краю на 95% посіяли озимі зернові культури, загальна площа яких становить 270 тисяч гектарів. За словами працівників сільського господарства, цьогоріч погодні умови сприяють активному проведенню осінньо-польових робіт та швидкому збору врожаю.

«Наші аграрії завершують збір пізніх сільськогосподарських культур. В області вже повністю зібрали гречку, соняшник та сою. Продовжують збирати цукрові буряки та кукурудзу, наразі урожай становить 700 тисяч тонн цукрового буряка та 280 тисяч тонн кукурудзи. Окрім того, сільгосппідприємства краю вже на 95% здійснили посів озимих зернових культур. Це озима пшениця, жито та ячмінь загальна, площа яких становить 270 тисяч гектарів».

У департаменті агропромислового розвитку зазначають, запасів зерна та іншої сировини у краї достатньо. Втім, через збільшення собівартості виробництва та інфляцію ціна готової продукції підвищується.