Акція непокори серед власників «євроблях» триває на Тернопільщині. До протесту приєдналося понад дві сотні автомобілістів. Вранці на дорозі у напрямку Хмельницького автівки вишикувались у шахматному порядку, ускладнивши проїзд.

Водій з Кременця Віталій розповідає: свою автівку придбав у Польщі за півтори тисячі євро. Щоб розмитнити її за новим законом потрібно заплатити вдвічі більше. «Моїй родині дуже потрібен автомобіль. Кожного дня мушу возити дітей до школи, придбати машину на українських номерах немає змоги, а розмитнювати за новим законом теж нереально, бо не маю таких заощаджень».

Протестувальники покладають надію на Президента України. Вони сподіваються, що Петро Порошенко не підпише прийнятий ВРУ законопроект.

У рамках протесту власники «євроблях» облаштували своєрідний блокпост на Підволочиському шосе. Водії готують їжу в наметах і гріються біля розпалених бочок. «Ми тут від дев’ятої ранку. Вже трохи втомилися і змерзли, але наша акція безстрокова, тому ми будемо залишатися тут далі. Сподіваємося, що цей здирницький і нещадний закон зазнає ветування. Будемо стояти, допоки не скасують законопроекти #8487 і #8488 або президент не накладе на них вето», – зазначає голова ГО «Автоєвросила» в Тернопільській області Ігор Красновський.

Нагадаємо, акції непокори власники «євроблях» проводять в усіх областях України.

Софія Романська