Нещодавно стало відомо, що на західні області України виїхали автобуси із “Беркутом” з Криму та з Києва.

БеркутТакож в інтернеті з’явилася інформація, що в Україні приземлились чотири літаки із російським спецзагоном “Вітязь”. Підкріплення з Росії прибуло тому, що українська влада не довіряє українській міліції, представники якої масово відмовляються брати участьу заколотах.

Львівський “Беркут” відмовився повставати проти свого народу, тому влада, очевидно, вирішила взяти тут позиції завдяки “тітушкам” та “Беркуту” з інших міст. Схожа ситуація в Тернополі та Івано-Франківську, хоча підтверджень про те, що наші бійці не підуть проти своїх батьків, немає.

“Львів’яни, львівський беркут знімає форму і буде стояти з вами! В мене працює друг в беркуті, він сказав до останнього! На 18:00 у Львові обіцяють штурм! Збирайтесь! революція!”, – пише львівянин у соцмережі.

В Івано-Франківську переконують, що інформація про те, що загони “Беркуту” курсують до нас є достовірною:

“… В мене ось така інформація (інформація достовірна 100 %), подзвонив мій брат який працює в Києві військовим і має багато знайомих з беркуту… Просив, щоб я сьогодні з хати не виходила і завтра теж, просив дуже сильно, щоб я ніде не світилась (тому пишу тобі в приват). Отже, до головного: на Франківськ, Тернопіль і Львів відправлено дуже багато беркуту з Донецька і Києва і так званих “тітушок” – під тітушок передіті в спортивні костюми спецнази і загони особливо жорстоких бійців, які підготовлені для воєнних дій, а не тупі малолетки, як говорять… Їм дали наказ розганяти і бити всіх (дітей, жінок, і старших людей), а ще наказали прибрати всіх активістів євромайдану (Кицюк цьому підтвердження)… Ще сказав що їх готують (їх, тобто армію) до воєнних дій, звозять зброю і готують навіть танки… Багато міліціонерів вчора відмовились вийти на майдан розганяти людей, їх зразу ж було звільнено! Просив дуже сильно не влаштовувати майдан, тому що, цитую: “ці невинні діти, дуже сильно постраждають” … Прошу опублікувати це в Типовому Франківську, просто стає страшно за людей, які вийдуть на майдан. Я сама стояла всі ці дні на майдані і готова далі стояти, але до такого я не готова, тому що стає страшно за себе і цих людей… Я розумію, що прості студенти, навіть які мають фізичну підготовку, не зможуть протистояти кілька сотням цього продажного бидла (я про беркут і т. д.)”.

Водночас, на офіційній сторінці Євромайдану у Facebook з’явилася інформація, що в Україні “підносять” армію:

“По Украине в армиях полная готовность выезжать… Как только поступает приказ, служащие должны будут ехать в Киев. Это касается и тех, кто недавно приступил к службе. У подруги парень служит сейчас в другой области, она боится, что и его сюда пришлют”, – вказано на сторінці Євромайдану.

Джерело: Like.te.ua