Як і прогнозувалося, позачергова сесія Тернопільської міськради не відбулася – забракло кворуму. На сесію, окрім мера, прийшло лише два депутати – секретар Віктор Шумада та представник “Громадянської позиції” Андрій Газилишин.

Тернопільська міська радаНагадаємо, на сьогодні була запланована позачергова четверта сесія міськради. Відповідне розпорядження вчора підписав міський голова Сергій Надал. На сесії мали розглянути єдине питання – про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора Тернополя Василя Бесаги.

Як ми повідомляли, депутати міськради уже висловлювали недовіру Бесазі на минулій сесії, проте міський голова наклав на це рішення вето. Відтак, аби подолати вето, депутатам необхідно було розглянути це питання повторно у термін до 15 днів.

Цікаво, що сьогоднішню сесію міський голова призначив на 15-ту годину. Ймовірно, це зроблено, аби гарантовано не було кворуму. Нагадаємо, сьогодні християни святкують Святвечір. Депутати, як і слід було очікувати, теж вирішили провести цей вечір з сім’ями.

Читайте на цю тему:

Депутат міської ради вказує на прояв слабкості міського голови Тернополя

Структура виконавчих органів Тернопільської міськради потребує перезавантаження, – депутат Володимир Місько

Кого Сергій Надал купить на свята?

Надал скликає сесію через недовіру головному архітектору

Ігор Турський: питання головного архітектора – питання розвитку європейського міста

Через головного архітектора  Василя Бесагу Тернопіль перетворюється на село, – депутат міськради Андрій Шкула