Ліки для онкохворих дітей закупили волонтери гематологічного відділення міської дитячої лікарні. Гроші зібрати тернополяни під час благодійного ярмарку, яку провели до Міжнародного дня онкохворої дитини.

Про це повідомляє «20 хвилин».

Медичних препаратів на суму 12 тис. 369 передали волонтери нещодавно медикам лікарні. Список найнеобхідніших медикаментів склали лікарі-гематологи вказаного закладу. Здебільшого це дорогі препарати, один флакон яких коштує щонайменше 600 грн.

– У Тернополі у аптеках ми не змогли знайти деяких препаратів. Тому нам допомогли волонтери з інших містах, – розповідає волонтер Марія Гнатів. – Ми вирішили використати гроші, які пожертвували тернополяни, тільки на лікування дітей. Адже лікування онкохворих діток не тільки довготривале, але й дуже дороге.

Щоп’ятниці волонтери під час арт-терапії допомагають онкохворим діткам готувати вироби, які продаватимуть на благодійному ярмарку.

Запропонувати свої роботи, або долучитися до роботи волонтерів може кожен охочий. Для цього треба звернутися до них за тел.: 096-310-41-07, 52-17-13 – Марія, 068-105-89-95, 54-32-39 – Лілія.