Двоє людей загинуло внаслідок пожеж цієї доби у Кременецькому районі.

Про це повідомили у центрі пропаганди УМНСУ в області.

Інформація про пожежу, що виникла в одному з житлових будинків на вулиці Бригадній м. Почаєва, надійшла на пункт зв’язку 5-ї самостійної державної пожежної частини Кременецького районного відділу МНС України в Тернопільській області о 00 год. 52 хв. 16 січня 2012 року. На місце пожежі одразу ж було направлено черговий караулу окремого поста державної пожежної охорони м. Почаїв.

По прибутті на місце виклику факт пожежі підтвердився: горів одноповерховий житловий будинок. Вогонь швидко розгорався, поступово охоплюючи горище. Існувала загроза перекидання полум’я на сусідні будівлі. Пожежа ускладнювалась високою температурою та сильним задимленням. Постала необхідність додаткового залучення до гасіння полум’я ланки газодимозахисної служби. З цією метою на допомогу Почаївським рятувальникам прибули бійці першого відділення СДПЧ-5 Кременецького райвідділу МНС. Прибувши на місце події, вони, утворивши ланку ГДЗС, приступили до гасіння пожежі безпосередньо з середини палаючої будівлі. Спільними зусиллями вже о 02 год. 15 хв. пожежа була локалізована, а 04 год. 30 хв. ліквідована.

Під час гасіння пожежі врятовано один житловий будинок, дві господарські будівлі та майно на суму близько 60 000 грн. Вогнем знищено речі домашнього вжитку, частково пошкоджено стелю та покриття будинку, 3 кімнати та приміщення кухні. Збитки завдані пожежею встановлюються, причина її виникнення уточнюється. На жаль не обійшлось без людських жертв, на місці пожежі виявлено труп власника будинку, громадянина 1956 року народження. Ймовірна причина смерті – отруєння продуктами горіння.

Друге повідомлення про пожежу надійшло на пункт зв’язку частини Кременецького підрозділу пожежно-рятувальної служби 16 січня 2012 року о 08 год. 58 хв. Повідомлялось про те, що в одному з житлових будинків села Зеблази Кременецького району місцевим населенням виявлено тіло власниці домогосподарства, громадянки 1926 р.н. На гасіння пожежі підрозділи МНС не викликалися. Пожежа, що виникла 16 січня 2012 року близько 01 год. 00 хв. у кімнаті житлового будинку, самоліквідувалася внаслідок вигорання кисню у приміщенні. Збитки від пожежі встановлюються. Ймовірною причиною пожежі є необережне поводження з вогнем при використанні свічки загиблою власницею помешкання. Ймовірна причина смерті – отруєння продуктами горіння. За фактом події здійснюється перевірка.

Одразу два людських життя за добу, що минула, забрав вогонь на Кременеччині, і хоча обставини виникнення пожеж були різними, однак в обох випадках причина, що призвела до біди, одна – порушення правил пожежної безпеки.