.

Найближчим часом зміниться керівництво Гусятинської райдержадміністрації. Діючий голова РДА, депутат обласної ради від «Нашої України» Степан Турецький залишить свою посаду у зв’язку з настанням пенсійного віку.

.

Про те, що так станеться найближчим часом вказує ряд фактів. По-перше, настання пенсійного віку є вагомою причиною для звільнення. Для того, щоб продовжити термін перебування на держслужбі чиновнику потрібно отримати «добро» керівника області та дозвіл Головдержслужби. Злі язики стверджують, що стосунки Турецького з родиною Хоптянів не склалися. Нагадаємо, що дружина Валентина Хоптяна багато в чому завдяки керівнику РДА стала головою місцевої райради, а раніше працювала в адміністрації Турецького заступником. Це на поверхні, але, очевидно, є обставини, які переважають зовнішні речі. За старою радянською традицією, на останній колегії ОДА, керівнику, який збирається йти на заслужений відпочинок вручили подяку від Прем’єр-Міністра України Миколи Азарова. Це друга обставина.

Третя ж – кандидатура претендента на посаду голови Гусятинської районної адміністрації. Це власник відомого завдяки телесюжету каналу СТБ бару «Орися», який знаходиться по дорозі з Тернополя в Чортків, і, де сімейство Хоптянів, судячи з телекартинки, відзначало 8 березня (можливо, й марта). Нагадаємо, що розслідування, проведене телеканалом СТБ, стосувалося того, що обласне державне телебачення зробило сюжет про те, як перша пара області святкує в цьому закладі 8 березня.

Ярослав Угляр, який позиціонується у матеріалі журналістів як власник закладу, нещодавно став депутатом Гусятинської районної ради від Партії регіонів. Його також пов’язує близьке знайомство з першим намісником Януковича на Тернопільщині – Ярославом Сухим. Розповідають, що саме претендент на місце керівника Гусятинської РДА був тим містком, який поєднав бажання деяких помаранчевих голів РДА залишитися на своїх з посадах з політичною волею Ярослава Михайловича. Очевидно, що говіркий та красномовний нардеп тепер знайшов аргументи, щоб переконати третього намісника Януковича на Тернопільщині в необхідності зробити ставку саме на своєму давньому товаришеві і однодумцеві. Тим більше, що дружина Валентина Хоптяна з цієї гонки випала, оскільки цю посаду не може зайняти в силу того, що законодавство забороняє членам родини перебувати в підпорядкуванні один одного на держслужбі.