Створять туристично-відпочинковий діловий центр та облаштують місця для відпочинку на берегах Дністра у рамках проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон».

Про це повідомляє «20 хвилин».

Проект почнуть втілювати наступного року. Вартість складає 857 тисяч гривень.

На втілення задуму з державного бюджету виділять 500 тис. грн. Ще 285 тис. грн виділять з обласного бюджету, а 72 тис. грн нададуть організації-партнери.

– Дністровський каньйон – це унікальне та дуже мальовниче місце, де можна заробляти, – говорить директор комунального підприємства облради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Лариса Римар. – Щоб реалізувати цей проект, потрібно всього 12 місяців. А окупиться він за 59 місяців.

У рамках втілення задуму переобладнають двоповерхове приміщення, яке давно не використовують. Розташована будівля у селі Устечко Заліщицького району.

– Це буде Туристично-відпочинковий діловий центр на 25-30 місць. Приміщення розташоване у мальовничому місці, за кількасот метрів від Дністра, – каже пані Римар. – Туристи, які приїжджатимуть сюди відпочивати, будуть мати змогу насолодитись прекрасними краєвидами.