Один із учасників чемпіонату Європи з водно-моторного спорту, російський спортсмен із Свердловської області, під час тренувань отримав травми. За словами лікаря-травматолога лікарні швидкої допомоги Олександра Потули, це перша травма на цих змаганнях і вона не є складною. Гонщик отримав забій м’яких тканин гомілки.

.

– Йому надали необхідну медичну допомогу, обробили рану і зробили знеболюючий укол. Але це не вплине на дискваліфікацію спортсмена у вигляді допінгу і він буде допущений до змагань. І продовжить боротьбу, – запевнив медик.

Також Олександр Потула повідомив, що у технічній зоні, де перебувають спортсмени, розташовано 5 пунктів медичної допомоги, які повністю укомплектовані усім необхідним. Окрім того, на воді у складі рятувальників також перебуває досвідчений лікар-реаніматолог.

За словами одного із членів оргкомітету чемпіонату Олексія Чендекова, учасники визнали, що рівень організації змагань у Тернополі на досить високому рівні.

– Цей вид спорту досить травматичний, але будемо сподіватися, що нам вдасться уникнути серйозних травм. Сьогодні один спортсмен отримав незначні травми, були перевороти на воді. До речі, на швидкості 90 кілометрів за годину удар об воду прирівнюється удару об бетон, – розповів Олексій Чендеков.

Також, як зауважив фахівець, сьогодні ще важко говорити, хто стане переможцем. Але фаворитами змагань у класі JT-250 є росіяни та прибалти. А у класі S-550 безперечно домінує Прибалтика.